Přihlášky na Dopravku opět otevíráme 1. května 2024! 🎉
#FDBLOG

Otevři dveře vstříc budoucnosti dopravy 💙

Milan Kurka

Dopravka ČVUT pro tebe připravuje Den otevřených dveří, díky kterému 25. listopadu 2022 získáš exkluzivní možnost nahlédnout do prostor fakulty, setkat se se studenty a vyučujícími, nahlédnout do našich laboratoří, ale hlavně – zažít Dopravku naživo. 💙

Tým z Fakulty dopravní ČVUT v Praze pro tebe usilovně připravuje Den otevřených dveří, který proběhne 25. listopadu 2022 od 9:00 do 16:00 v budově Horská (Horská 3, Praha 2), kde tě čeká opravdu nabitý program.

Zjisti vše o studiu!

To, že Dopravka ČVUT svými studijními programy a specializacemi pokrývá celé spektrum dopravy již určitě víš. Na Dni otevřených dveří se ti všechny programy a specializace přestaví v rámci přednášky, která bude startovat hned na začátku akce. Kromě detailních informací o tom, co budeš studovat, jaké budeš mít uplatnění a kde všude tě ve firmách budou vítat s otevřenou náručí, se dozvíš i všechny potřebné informace k přijímacímu řízení, podání si přihlášky či se ti představí studentský klub eFDrive.

A pokud ti přednáška nebude stačit, budou pro tebe připraveny stánky jednotlivých programů a specializací, na kterých se budeš moci setkat jak s vyučujícími, tak se studenty, kteří zodpoví každou tvoji otázku.

Otevřené dveře budou mít i laboratoře a simulátory

Na Dopravce ČVUT pro tebe máme hned několik laboratoří a specializovaných pracovišť, ve kterých tvoříme budoucnost dopravy. V rámci Dne otevřených dveří dostaneš jedinečnou příležitost nahlédnout do několika z nich – fandy železnice potěší Dopravní sál s modelovým kolejištěm a přehledem železniční techniky, zapálence do letectví pak řízení letového provozu či letecký simulátor, fanoušky silniční dopravy přivítá vozidlový simulátor, náš tým CTU Lions a mnoho dalšího.

Studentský život především

Den otevřených dveří by nemohl proběhnout bez našich skvělých studentů ze studentského klubu eFDrive, který se ti na akci také představí. Zjistíš, jaké akce klub pořádá, jak se do klubu zapojit a hlavně získáš informace o seznamováku UZEL, který patří mezi největší akce klubu. Na něm poznáš desítky svých spolužáků, kteří jsou na stejné startovací čáře, jako budeš ty. U nás tě totiž ve štychu nikdy nenecháme! 💙

Zkrátka je na co se těšit! A pokud ti to náhodou nevyjde, nemusíš smutnit. Den otevřených dveří se bude konat ještě 3. února 2023.