Přihlášky na Dopravku opět otevíráme 1. května 2024! 🎉

Informace k přijímacímu řízení

Jak probíhá přijímací řízení?

1

Podej si přihlášku ke studiu

Bez ní to zkrátka nepůjde.
Přihlášku si můžeš v rámci 2. kola podat od 1. května 2024 do 9. srpna 2024 pro studium v Praze, od 1. května 2024 do 25. srpna 2024 pro studium v Děčíně.

2

Zaplať poplatek za přijímací řízení

Aby byla přihláška platná, je potřeba zaplatit poplatek za úkony spojené s přijímacím řízením. Ten můžeš zaplatit pohodlně kartou po založení přihlášky. Ten letos činí 900 Kč.

3

Splň podmínky přijetí či slož přijímací zkoušku

Konkrétní podmínky přijetí do jednotlivých programů najdeš na odkazu níže.

4

Zapiš se ke studiu

Hotovo! Až se zapíšeš ke studiu, stává se z tebe novopečený dopravák či dopravačka. 🤗

PROČ JE DOPRAVKA ČVUT PRO TEBE TA SPRÁVNÁ VOLBA?

Společně posouváme hranice dopravy mílovými kroky do budoucnosti

… a taky to u nás žije. Jsme moderní a dynamická fakulta, která již 30 let má zásadní slovo ve světě dopravy.

Projektová výuka

Zapomeň na to, že bys dělal(a) školní projekty do šuplíku. Zakládáme si na týmových projektech, ve kterých budeš řešit reálné problémy v praxi a díky tomu může mít tvá práce i reálný dopad na život kolem tebe.

Studuj v zahraničí

Díky nám si můžeš užít nejen standardní program ERASMUS, ale také dual-degree programy, se kterými získáš nejen český titul, ale také ekvivalentní ze zahraniční univerzity. Momentálně můžeš získat titul z USA a Švédska.

Studentský život

Díky studentskému klubu eFDrive zažiješ nezapomenutelné zážitky z nepřeberného množství akcí, které organizuje. Připravuje také pro tebe fakultní seznamovák UZEL, na kterém se potkáš se svými novými spolužáky.

U nás si vybereš

Ať už jsi fanda kolejové, letecké či silniční dopravy, logistiky, managementu v dopravě, z našich studijních programů si vybereš. Pokýváme jimi celou šíři dopravy – protože doprava hýbe světem!