Přihlášky na Dopravku opět otevíráme 1. května 2024! 🎉

Studentský život

studentská unie, efdrive a mnoho dalších možností

Ten nejlepší studentský život, který můžeš zažít

Vysoká škola je nejen o studiu, ale také o různých mimoškolních aktivitách, kterých u nás není málo! Však posuď sám/sama. 👇

Fakultní klub eFDrive 💙

Klub, který nás spojuje

Už od roku 2013 na fakultě působí klub eFDrive, který spojuje studenty napříč ročníky, obory i stupněm studia. Je poháněn energií samotných studentů, kteří pro ostatní dopraváky organizují nespočet akcí – seznamovák UZEL, Noc na fakultě, Grilování na Horské, pub kvízy, šotoakce a mnoho dalšího. 

Seznamovák UZEL

Bojíš se, že nastoupíš do prváku a nebudeš nikoho znát? Že nestihneš posbírat všechny důležité informace, jak to na fakultě chodí a přijdeš o rady a tipy starších studentů? Naštěstí je tu UZEL, seznamovák pro všechny nové dopraváky a dopravačky, který ti se vším pomůže. 💪

Čekají tě čtyři dny plné seznamování, her, informací o životě na fakultě, tipů od starších studentů a hlavně – slovy těžko popsatelné atmosféry.

Mrkni na web UZLU!

Studentská unie ČVUT

Největší studentská organizace ve střední Evropě

Drtivou většinu studentských klubů – včetně eFDrive – zaštiťuje Studentská unie ČVUT, která se svými více jak 11 000 členy je největší studentskou organizací ve střední Evropě. Vybrat si můžeš z široké škály studentských klubů – od těch na koleji (kde zprostředkovávají připojení k internetu rychlostí až 1 Gb/s, organizují desítky akcí a párty, …) po zájmové, kde si vybere opravdu každý. 

Tak například – vlastní studentská čajovna, audiovizuální centrum, hokejový tým Engineers Prague, International Student Club, Retroherna, Klub stolních her či rakeťáci z Czech Rocket Society.

SU ČVUT tě na vejšce pořádně uvítá!

Hned první tři dny školy si pro tebe Studentská unie ČVUT chystá několik akcí. 

S prvními kroky na fakultě ti pomůže Akce prvák, kde v budovách fakulty budou starší studenti, kteří ti pomohou s orientací po budově, zodpoví tvé otázky a podobně.

Hned první den školy probíhá tradiční jediné oficiální vítání prváků Vítejte na ČVUT – velká párty, na které si kromě pečlivě vyladěného lineupu užiješ i křest prváků známou osobností. 😎

První středa zimního semestru patří Strahov OpenAiru, obřímu festivalu na strahovských kolejích, který už 26 let přiváží ty nejlepší české a zahraniční kapely. Vstup je samozřejmě zdarma!

Zkrátka – na Dopravce se nudit rozhodně nebudeš a užiješ si ten nejlepší studentský život. 💙

Studentský klub eFDrive můžeš poznat i na Dni otevřených dveří. Podívej se, kdy ho máme a nech na sebe dýchnout atmosféru Dopravky!