Přihlášky na Dopravku opět otevíráme 1. května 2024! 🎉

Dopravka Challenge

Pojďte spolu s námi zlepšit Fakultu dopravní ČVUT v Praze!

Máte nápad, nebo chcete něco na pražské Dopravce změnit?

Máte nápad, jak zpříjemnit prostředí na fakultě? Chcete založit nový tým a řešit nové téma spojené s dopravou? Máte zkušenost s formou výuky nebo propagace, která by se dala aplikovat do fakultního prostředí?

Tak přesně pro Vás je Dopravka Challenge určena!

Dopravka Challenge je určena současným studentům, absolventům, zaměstnancům fakulty, ale i široké veřejnosti. 

Co je Dopravka Challenge?

Skvělá možnost, jak udělat Dopravku ještě lepší! 💙

Každý z nás vnímá své okolí z trochu jiného úhlu, má jiné zkušenosti i potřeby. Neexistuje nástroj, který by všechny tyto individuální potřeby a vnímání každého z nás, dokázal vystihnout. Proto jsme spustili Dopravka Challenge.

Pojďte se s námi podělit o vaše nápady, dobré zkušenosti, anebo jen pocity, které vám spojení s Dopravkou přináší!

Nemusí vždy jít jen o nápad, jak to či ono zlepšit, ale zajímají nás i vaše připomínky či stížnosti ke stávajícímu stavu. Společně pak můžeme začít pracovat na jejich zlepšení.

Nenechávejte si své podněty, nápady a myšlenky jen pro sebe, ale podělte se s námi o ně, prostřednictvím jednoduchého on-line formuláře a staňte se součástí projektu Dopravka Challenge.

Co s Vaším nápadem uděláme?

Vyhodnocujeme každý zaslaný nápad – nejbližší termín hodnocení je 29. 2. 2024.

Jen společně můžeme udělat Dopravku lepší. Chceme realizovat takové projekty, které pomohou zpříjemnit a zefektivnit čas, který na fakultě trávíme, ať už v roli studenta, zaměstnance nebo návštěvníka. Proto vítáme všechny nápady od studentů, zaměstnanců, ale i široké veřejnosti a posoudíme možnou realizaci každého nápadu. 

 

Vybrané projekty realizujeme

Pokud ve vašem nápadu ucítíme potenciál, jsme připraveni ho realizovat. Jakmile projekt dostane zelenou jsme připraveni ho finančně (až do výše 250tis.) i realizačně podpořit a implementovat do provozu fakulty. Autor realizovaného projektu obdrží finanční odměnu ve výši 10tis. 

 

Jaký by měl nápad být?

Aby nový nápad uspěl, je klíčové, aby svým obsahem posouval Dopravku dál.

Je jedno, jestli jste zájemce o studium, zaměstnanec či současný student. Ať už máte jakýkoliv nápad, předejte nám ho!

Kvalitní prostředí na fakultě, motivování generace nových dopraváků, vznik nových laboratoří a výzkumných týmů či pozitivní zviditelnění Dopravky.

Žádný nápad není „hloupý“, nebojte se a hoďte své myšlenky do on-line formuláře.

Jak budeme nápady hodnotit?

Jedním z hlavních kritérií je rychlá realizace, optimálně do 6 měsíců od zahájení. Dalšími kritérii jsou pak inovativnost a potenciál vašeho nápadu. 

Zaslané nápady se budou průběžně vyhodnocovat – nejbližší termín hodnocení je 29. 2. 2024. 

Kdo může přidat svůj nápad?

Kdokoliv!

Ano, opravdu kdokoliv. Stojíme o nápady současných studentů i našich absolventů, stejně tak zaměstnanců fakulty i široké veřejnosti. Jsme plně otevřeni Vašim návrhům!