Rozhýbej budoucnost

s Fakultou dopravní ČVUT v Praze

Doprava rozhýbává svět, ty můžeš rozhýbat budoucnost!

Doprava. Vždy tu s námi byla a hýbala světem. A do budoucna bude hrát stále důležitou roli v našich životech.

A ty můžeš stát u toho! 💙 Díky studiu na Fakultě dopravní ČVUT v Praze dostaneš stabilní základ znalostí, se kterými se staneš mistrem ve světě dopravy, logistiky a managementu.

Stavíme na 30 letech zkušeností a znalostí. Naše srdce bije pro dopravu, proto u nás najdeš odborníky na slovo vzaté, a to ze všech segmentů dopravy – kolejové, silniční, letecké a dalších.

Studijní programy, které pokrývají celé spektrum dopravy

Technika a technologie v dopravě a spojích

Tento studijní program se dělí na čtyři specializace. Ty si volíš až v průběhu studia. 😎

Profesionální pilot

Technologie údržby letadel

Detailní podmínky přijetí

Zajímají tě kompletní podmínky přijetí se všemi detaily? Podívej se na fakultní web, kde najdeš vše do posledního puntíku.

Přečti si články na našem blogu 😎

Vyhlašujeme mimořádný termín přijímacího řízení! 💙

Vyhlašujeme mimořádný termín přijímacího řízení! 💙

Nestihl(a) sis podat přihlášku na Dopravku do konce března? Nevadí! Fakulta dopravní ČVUT v Praze vyhlašuje mimořádný termín přijímacího řízení, a to jak do programů bakalářských, tak i magisterských. 😎

Přihlášky na Dopravku jsou otevřeny!​

Přihlášky na Dopravku jsou otevřeny!​

Dopravka ČVUT má již otevřené přihlášky – přihlásit se můžeš v 1. kole až do 31. března 2023. Připravili jsme pro tebe často kladené otázky k přihláškám!

Otevři dveře vstříc budoucnosti dopravy 💙

Otevři dveře vstříc budoucnosti dopravy 💙

Dopravka ČVUT pro tebe připravuje Den otevřených dveří, díky kterému 25. listopadu 2022 získáš exkluzivní možnost nahlédnout do prostor fakulty, setkat se se studenty a vyučujícími, nahlédnout do našich laboratoří, ale hlavně – zažít Dopravku naživo. 💙

PROČ JE DOPRAVKA ČVUT PRO TEBE TA SPRÁVNÁ VOLBA?

Společně posouváme hranice dopravy mílovými kroky do budoucnosti

… a taky to u nás žije. Jsme moderní a dynamická fakulta, která již skoro 30 let má zásadní slovo ve světě dopravy.

Projektová výuka

Zapomeň na to, že bys dělal(a) školní projekty do šuplíku. Zakládáme si na týmových projektech, ve kterých budeš řešit reálné problémy v praxi a díky tomu může mít tvá práce i reálný dopad na život kolem tebe.

Studuj v zahraničí

Díky nám si můžeš užít nejen standardní program ERASMUS, ale také dual-degree programy, se kterými získáš nejen český titul, ale také ekvivalentní ze zahraniční univerzity. Momentálně můžeš získat titul z USA a Švédska.

Studentský život

Díky studentskému klubu eFDrive zažiješ nezapomenutelné zážitky z nepřeberného množství akcí, které organizuje. Připravuje také pro tebe fakultní seznamovák UZEL, na kterém se potkáš se svými novými spolužáky.

U nás si vybereš

Ať už jsi fanda kolejové, letecké či silniční dopravy, logistiky, managementu v dopravě, z našich studijních programů si vybereš. Pokýváme jimi celou šíři dopravy – protože doprava hýbe světem!